Aktualności

Planujesz wyjście w góry – PATRZ NA ZAGROŻENIA LAWINOWE.

Hej Rider’s

Bardzo się cieszymy jak na stokach i poza nimi widać fajnie jeżdżących snowboardzistów i narciarzy, ale pamiętajcie, żeby zawsze looknąć na komunikaty przed wyjściem. To proste – kliknij ten link „KOMUNIKAT GOPR” lub „KOMUNIKAT TOPR” i wszystko czytasz ;).

Kilka zasad wrazie „W”” – czytaj i często powtarzaj – SAFETY 🙂

 

Bezpiecznej jazdy – PIONA

Łukasz POTAS Polasik


Każda rezerwacja w XP to 5 zł na GOPR.

Tym razem GOPR
W tym roku planujemy wspierać Ratowników górskich i „Fundację GOPR” za ich ciężką pracę i zaangażowanie w niesieniu pomocy dla wszystkich turystów i nie tylko. To od nich często zależy nasze życie i życie naszych bliskich, których zostawiamy w domach podczas naszych wycieczek czy pracy. Zarówno zimą jaki i latem a nawet przez cały rok. Dzięki RATOWNIKOM możemy liczyć na szybką pomoc jeżeli źle podejmiemy decyzję lub wydarzy się coś czego nie planowaliśmy. Czasami to przypadki, ale często to fantazja i brak doświadczenia. RATOWNICY w takich sytuacjach nie pytają ani nie oceniają naszych błędnie podjętych decyzji tylko bezinteresownie pomagają.
Osobiście chylę czoła dla Nich wszystkich i z pełną odpowiedzialnością będę wspierał Wasze działania – JESTEŚCIE WIELCY!!!    

PAMIETAJCIE O BEZPŁATNJE APLIKACJI – „NA RATUNEK” w trakcie wyjścia w góry!!! 

Z górskimi pozdrowieniami
Extreme Planet Łukasz Polasik
POTAS


Kurs na INSTRUKTORA Snowboardu SITS oraz Asystenta INSTR.

Nie przegap świetnej okazji i zdobądź piękny zawód!!!

Ostatni KURS instruktorski w Zieleńcu, który odbędzie się od 28.02. – 05.03.2022 realizowany będzie w systemie SITS Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Snowboardu z bardzo dużą intensywnością w działaniu merytorycznym jak i praktycznym. Zapraszam bardzo serdecznie do podjęcia walki i od następnego sezonu na każdego czekać będą najlepsze propozycję pracy w kraju i za granicą. Szczegóły kursu znajdziecie pod tym LINKIEM a ewentualne pytania możecie kierować do POTASA za pośrednictwem facebook-a, messengera, instagrama etc.

Widzimy się już wkrótce!!!
Pozdrawiam POTAS 


WingFoil – nowość na Wiosce Surfera

Aloha,

Tak się składa, że świat żeglarski nie śpi i szuka ciągle nowych rozwiązań i sposobu na łatwiejsze, życie surferskie ;P. WINGFOIL – Co to takiego?
To SKRZYDŁO, które pozwoli nam nabierać prędkości, unosić się w powietrzu oraz surfować po wodzie płaskiej jak i po falach. To skrzydło pozbawione linek i baru, mieszczące się w jeszcze mniejszym plecaku. To skrzydło, z którym możecie wyjść na wodę z każdego miejsca bez względu czy to jezioro, czy to zatoka, czy to morze i pływać w każdych warunkach wiatrowych na różnego rodzaju deskach. Pompowanych, twardych, z foilem, na snowboardzie i nartach, na longboardzie czy łyżworolkach. To jakiś cud techniki żeglarskiej w mutipostaci.
Na Wiosce Surfera możesz doświadczyć właśnie takich emocji ponieważ startujemy już od najbliższego sezonu z wypożyczalnią i szkółką – ZAPRASZAMY. Umów się na lekcję, kurs czy krótkie demo. Sami zobaczcie jakie to proste!!!

Aloha Surfers


Windsurfing – spełniaj marzenia – bliżej być nie może!

Aloha
Bliżej być nie może bo to w środku pięknej Wielkopolski , gdzie wiatry, woda, dzika natura i przyjazna atmosfera powoduje, że poczujesz się jak na prawdziwych wakacjach a przecież to tak blisko domu ;).
Zapraszamy na lekcje, kursy, obozy dla dzieci oraz wypoczynek dla całej rodziny – wrażenia gwarantowane. Jednego, czego nie możemy zagwarantować na 100% to słoneczna pogoda, ale to przecież wakacje, więc słońca na pewno będzie więcej jak mniej ;).

Szkółka windsurfingu, kitesurfingu oraz katamaranów dla dzieci – ZAPRASZAMY