Aktualności

Livigno – PROMOCJA NA KASKI „Markera”

 

Dzień dobry,
Nowa PROMOCJA miesiąca na miejsca do Livigno. Możesz już dzisiaj wyciągnąć z ExtremePlanet Shop świetny a przede wszystkim dobry jakościowo kask MARKERA za 3 rezerwację szkoleniowe do Livigno w terminie 7-14.04.2018.
Zapisz się wraz z dwoma osobami znajomych a otrzymasz od Nas wybrany przez siebie samego kask z całej kolekcji MARKERA!!!

WARUNEK: Czekamy na twój ruch. W polu uwagi wpisz kogo wciągasz na Nasza listę riderów!!!


PRACA DLA INSTRUKTORÓW – LATO 2018

 

LATO 2018

Zbieramy już kandydatów na Instruktorów i Wychowawców na sezon 2018. Dołącz do Zespołu Wioska Surfera w Kamienicy pod hasłem: PRACA, HOBBY, ZABAWA, PRZYGODA NA WAKACJACH.
Poszukujemy:
– Instruktorów WINDSURFINGU
– Instruktorów ŻEGLARSTWA
– Instruktorów WAKEBOARDU
– Instruktorów KITESURFINGU
– Instruktorów / Animatorów
– Ludzi rozgarniętych do (kajaki, kanu, skimboard, wspinaczka, trampoliny, gry i zabawy, longboardy, strzelectwo, rowery, rolki, …)

Praca na cały sezon z przerwami na kilkudniowy odpoczynek między turnusami.
Zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie NNW, dobre wynagrodzenie i premie motywacyjne!!!

Zainteresowanych prosimy o wysłanie na adres: biuro@extremeplanet.pl
– CV

Pozdrawiamy gorąco!


Zakończenie sezonu – szkolenie SITS – longboard test???

 

Cześć,
Sezon w pełni, ale plany trzeba realizować i iść do przodu. Tak, więc już dzisiaj zapraszamy Was bardzo gorąco na wyjazd szkoleniowy a przy okazji rozrywkowy do LIVIGNO Italia. Miejsce jest już mocno rozpoznawalne, ale mimo wszystko przyciąga wielu miłośników freestylu, techniki jazdy a czasami nawet jeszcze freeridu.
Wiele atrakcji dodatkowych przy okazji wyjazdu będzie nam towarzyszyć a będą to m.in.: zajęcia na longboardach, grill, zajęcia lawinowe i pierwszej pomocy, analizy jazdy oraz rozrywka dla tych, których energia rozpiera. OFERTA LIVIGNO

ZAPRASZAMY
7-14.04.2018


Lato 2018 – OFERTA JUŻ W SPRZEDAŻY!

Aloha,

Już w sprzedaży. Gorące, ekstremalne, ekscytujące i rozwijające dziecięcą wyobraźnię oferty na OBOZY dla dzieci i młodzieży. Odwiedź, poczytaj i zapytaj o każdą ofertę, którą jesteś zainteresowany a zrobimy wszystko, żeby udzielić Ci wystarczającej odpowiedzi. Jest oferta dla dzieci i dla starszych dzieci oraz dla młodzieży. Mamy w programie nie tylko windsurfing, ale i on jest mocno przygotowany. Jest tam również przygoda i pewne doświadczenia a tych właśnie dzieciaki są bardzo ciekawe.
Mała modernizacja domków Wioski Surfera również wam się będzie podobała. A jedną z poważniejszych modernizacji jest świetlica / stołówka / małe kino gdzie skryjemy się na nocny seans :). ZAPRASZAMY

KITESURFINGWINDSURFINGPRZYGODARODZINNIEŻEGLARSKO
Gorąco pozdrawiamy!!!
Łukasz i Monika Polasik
oraz
Instruktorzy Wioski Surfera


Nowy HOTEL na ferie zimowe 2018

Witajcie
Jeszcze sporo czasu zostało do ferii zimowych a Nam zabrakło miejsc :(. Dostaliśmy bardzo ciekawą ofertę z Włoch VAL DI SOLE, gdzie możemy jeszcze zaprosić spóźnialskich i wspólnie bawić się w słonecznej Italii. Wejdź proszę w ten link: http://extremeplanet.pl/wyswietl/?oferta=257

… i dopytaj o szczegóły w biurze.
Bardzo dobre warunki, smaczne jedzonko, SPA i w samym centrum Dolomitów!!!

Pozdrawiamy


Szkoła z PATRONATEM

Do niektórych decyzji w życiu trzeba dojrzeć. Do niektórych dorosnąć a do niektórych po prostu trzeba czasu :). Wróciliśmy do SITS Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Snowboardu, żeby dalej prowadzić i kształcić dobrą i bardzo dobrą, przyszłą kadrę pedagogiczną w snowboardzie. Będziemy pokazywać, szkolić i uczyć jak w bezpieczny sposób korzystać ze sportów zimowych. Jak korzystać i cieszyć się jazdą na snowboardzie. Jak szkolić się i zdobywać doświadczenie i dobrą pracę na naszym polskim rynku oraz za granicami PL. Co zrobić aby snowboard się nie znudził jak również co zrobić, żeby wyjeżdżać i podróżować więcej za mniej :).

Zapraszamy do naszej oferty – zapraszamy do Extreme Planet 🙂


Sklep snowboardowy / narciarski w Pile!!!

Witajcie

Już w październiku zapraszamy do jedynego sklepu w Pile, w którym możesz kupić, zamówić oraz zrobić serwis w branży snowboardowo – narciarskiej. U Nas w tym roku będzie dostępność bardzo dobrego sprzętu oraz fachowej porady. Zamówinia specjalne z najnowszych kolekcji nart i snowbordów, wiązań, bielizny i innych akcesoriów. Będzie możliwość wypożyczenia jak również testów na różnych i ciekawych wyjazdach branżowych.

Oficjalne otwarcie: 16.10.2017 – zapraszamy na grilla, grzane winko i małe gadżety. Śledź Nas na https://www.facebook.com/extremeplanetXP 

Biuro:
Piła, ul. Miedziana 36