Aktualności

Konkurs – WYGRAJ „TRICK BOARD”

 

Witajcie drodzy Planeciarze,

Dzisiaj wystartował konkurs (13.11.2018) i zakończy się 19.11.2018 a w nim do wygrania idealny do nauki balansu i równowagi TRICK BOARD z grafiką hawajską. Kto będzie jego szczęśliwym posiadaczem?
Możesz być TY – wystarczy abyś wziął udział w Naszym konkursie i zaprosił do niego kilka osób znajomych. ZBIERAJ NAGRODY z Extreme Planet!!!
Szczegóły są pod tym linkiem  CLICK HERE


Extreme Planet – PRZEDSTAWICIELEM najlepszych marek.

 

Cześć,
Sezon się zbliża wielkimi krokami a my zamiast odpoczywać to staramy się Was ubrać od stóp do głowy. Obecnie zostaliśmy PRZEDSTAWICIELEM 3 internetowych sklepów na Nasz region, w których wybierzecie sobie rzeczy najlepszych marek na rynku europejskim. Jeżeli macie na oku coś specjalnego, chcecie zrobić sobie lub komuś prezent w dobrej cenie i najlepszej jakości to szukajcie na poniższych linkach i wysyłajcie do Nas. Najlepiej i najszybciej przez messengera na Łukasz:

Udanych zakupów w dobrej cenie ;).

Jeżeli potrzebujesz porady i dobrego dopasowania sprzętu to pisz proszę również na moim profilu Extreme Planet odpowiem na każde pytanie branżowe ;).
Udanych zakupów i samych przyjemnych chwil na śniegu w nadchodzącym sezonie.

Pozdrawiam
Potas

 


Zima 2018 / 2019

Siemanko
Chciałbym ogłosić, że oferta zimowa 2018/19 jest oficjalnie dostępna już na naszej stronie i bardzo serdecznie zapraszamy Cię i twoich znajomych na wyprawy z Nami w zimowej odsłonie. W sezonie 2018/2019 udajemy się ponownie na podbój regionu Val di Fiemme i przepięknej Madonny oraz małego, jak również przepięknego kompleksu w Pejo di Fonte.
Otwarcie sezonu planujemy w Pinzolo i Madonnie. Już nie mogę się doczekać i zdradzę Wam małą tajemnicę – już dokonałem pierwszych zakupów i gadżetów na nadchodzący sezon. Czy Wam też się marzy głęboki śnieg #freshpowder ? Mi bardzo!!!

Zapraszamy do czytania artykułów na naszym nowo powstającym panelu. Opiszemy tam o wszystkich ciekawostkach i będziemy informować Was kochani na bieżąco!!!

Pozdrawiam

Potas


Certyfikaty żeglarskie dla dzieci ISSA Poland

Ahoj Żeglarze

Mamy świetną wiadomość dla rodziców i dzieci najmłodszych. Na Wiosce Surfera zaczynamy szkolenie dzieci od 7 roku życia pod żaglami, które kończą się CERTYFIKATEM ISSA Poland (Międzynarodowej Federacji Szkół Żeglarstwa). U Nas od lat mnóstwo dzieci kończy obozy i zdobywa pierwsze doświadczenia żeglarskie, ale nigdy nie mogliśmy przypieczętować ich przysłowiową „odznaką”. Teraz to już się zmieni ponieważ wszystkie dzieci po OBOZACH ŻEGLARSKICH („Przygody VAIANY) mają możliwość zdobycia swoich pierwszych uprawnień żeglarskich, które pozwolą im kształcić się dalej pod żaglami.

Zapraszamy również na zajęcia INDYWIDUALNE na Wiosce Surfera!!!

 


Nocleg FREE – Kursy windsurfingu / kitesurfingu!!!

Aloha

Zaczynamy sezon na Wiosce Surfera w Kamienicy a z tego tytułu dla każdej osoby, która wykupi na Wiosce Surfera KURS WINDSURFINGU / KITESURFINGU nocleg w przyczepie kempingowej gratiss.

PROMOCJA WAŻNA DO 22.06.2018

DZWOŃ: 501 450 424

 


Targi PRACY – AWF Poznań 9.05.2018. Sentymentalne wspomnienia – „Od studenta do przedsiębiorcy”.

 

 

Dzień dobry
Minęło właśnie 12 lat, kiedy opuściłem mury Akademii z wielką dumą i małym niedostatkiem. Mogło być inaczej, ale …
… zapraszam na prezentację!!!
Od kilku lat Biuro Karier AWF z Poznania zapraszało Nas do współpracy podczas „Targów Pracy i Promocji Firmy” i zawsze z przykrością musieliśmy odmówić z powodu wyjazdów nie kończącej się zimy :). W tym roku udało się wstrzelić w termin i bez wahania zaklepaliśmy termin i stoisko. Nawet pokusiliśmy się o prezentację na forum, aby pokazać studentom, że warto podążać za marzeniami i realizować sportowy tryb życia, który jak się okazuje przynosi całkiem przyzwoite i godne życie.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE na stoisko Extreme Planet i jego „dziecka” Wioski Surfera. Chętnie podzielimy się doświadczeniami, ofertą pracy jak i ofertą szkoleniową (zwłaszcza dla Studentów)!!!

Pozdrawiamy
Łukasz Polasik
TEAM EXTREME PLANET


PRACA DLA INSTRUKTORÓW – LATO 2018

 

LATO 2018

Zbieramy już kandydatów na Instruktorów i Wychowawców na sezon 2018. Dołącz do Zespołu Wioska Surfera w Kamienicy pod hasłem: PRACA, HOBBY, ZABAWA, PRZYGODA NA WAKACJACH.
Poszukujemy:
– Instruktorów WINDSURFINGU
– Instruktorów ŻEGLARSTWA
– Instruktorów WAKEBOARDU
– Instruktorów KITESURFINGU
– Instruktorów / Animatorów
– Ludzi rozgarniętych do (kajaki, kanu, skimboard, wspinaczka, trampoliny, gry i zabawy, longboardy, strzelectwo, rowery, rolki, …)

Praca na cały sezon z przerwami na kilkudniowy odpoczynek między turnusami.
Zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie NNW, dobre wynagrodzenie i premie motywacyjne!!!

Zainteresowanych prosimy o wysłanie na adres: biuro@extremeplanet.pl
– CV

Pozdrawiamy gorąco!


Lato 2018 – OFERTA JUŻ W SPRZEDAŻY!

Aloha,

Już w sprzedaży. Gorące, ekstremalne, ekscytujące i rozwijające dziecięcą wyobraźnię oferty na OBOZY dla dzieci i młodzieży. Odwiedź, poczytaj i zapytaj o każdą ofertę, którą jesteś zainteresowany a zrobimy wszystko, żeby udzielić Ci wystarczającej odpowiedzi. Jest oferta dla dzieci i dla starszych dzieci oraz dla młodzieży. Mamy w programie nie tylko windsurfing, ale i on jest mocno przygotowany. Jest tam również przygoda i pewne doświadczenia a tych właśnie dzieciaki są bardzo ciekawe.
Mała modernizacja domków Wioski Surfera również wam się będzie podobała. A jedną z poważniejszych modernizacji jest świetlica / stołówka / małe kino gdzie skryjemy się na nocny seans :). ZAPRASZAMY

KITESURFINGWINDSURFINGPRZYGODARODZINNIEŻEGLARSKO
Gorąco pozdrawiamy!!!
Łukasz i Monika Polasik
oraz
Instruktorzy Wioski Surfera