O Extreme Planet

Extreme Planet to dynamicznie rozwijającą się szkoła sportów extemalnych. Powstała w 2006 roku z połączenia sportowej pasji, zamiłowania do aktywnego sposobu życia oraz chęci przekraczania własnych granic. Nauka sportów extremalnych jest naszą pasją oraz sposobem na bogatsze i pełne nowych doświadczeń życie. Sporty extremalne to dla nas przede wszystkim intensywne i ekstatyczne przeżycie. Chcemy się tym podzielić także z Tobą!

Celem Extreme Planet jest nauka sportów extremalnych wszystkich grup wiekowych: dzieci, młodzież i dorosłych oraz kształcenie przyszłych instruktorów i trenerów. Chcemy by uczestnicy naszych wyjazdów korzystali ze świetnej zabawy, jaka dają sporty extremalne a jednocześnie uczyli się i byli bezpieczni.

Extreme team tworzą absolwenci Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu oraz instruktorzy Polskiego Związku Sportowego. Ludzie, którzy lubią i wiedzą jak uczyć skutecznie, a jednocześnie z dużym funem. Dlatego działamy aktywnie i cały czas podnosimy swoje kwalifikacje. Doświadczenie i profesjonalizm naszych instruktorów pozwala nam dopasować poziom szkoleń do umiejętności uczestników oraz dostrzec indywidualne potrzeby każdego z nich, niezależnie od jego wieku czy poziomu zaawansowania.

Naszą misję popularyzacji sportów extremalnych i aktywnej rekreacji staramy się pełnić:

  • profesjonalnie – bo posiadmy wykwalifikowaną kadrę i własne bazy sportowe
  • bezpiecznie – bo posiadamy solidne ubezpiecznie i doświadczonych trenerów
  • pomysłowo – bo nie znamy znaczenia słowa "nuda".

Nasze doświadczenie, które łączy dziedziny sportowe i rekreacyjne, pozwala nam przez cały rok organizować dobrze zaprogramowane obozy, rejsy, szkolenia oraz imprezy integracyjne. Dołącz do nas i przygotuj się na niezapomniane przeżycia na planecie Extreme Planet.

Boltimor Międzynarodowe Stowarzyszenie Szkół Żeglarskich ISSA Surfer's Village Toko