Kto
0+ lat
Gdzie
Kamienica
Kiedy
Od
1 PLN
Kierownik obozu
Łukasz "Potas" Polasik
501 450 424
lukasz@extremeplanet.pl
Organizatorem wyjazdu jest EXTREME PLANET Łukasz Polasik z siedzibą pod adresem Ul. Okrężna 1, 64-930 Zawada oraz nr zaświadczenia 397 wydanego przez Marszałka woj. Wielkopolskiego.

Aktywne WEEKENDY na Wiosce Surfera w Kamienicy każdemu przypadną do gustu :). W tym roku z okazji 10-cio lecia działaności Bazy Wioska Surfera postanowilismy uczcić kilkoma imprezami weekendowymi. Przez ostatnie 10 lat Nasza mała Wioska Surfera przeżywała swój rozkwit w różnym wymiarze i zawsze pozytywnie odbierana była przez konsumentów Naszych imprez.
W tym roku postanowiliśmy zaangażować się w rozwój polskiego caravaningu, promocji regionu i jego przysmaków oraz aktynej organizacji dnia dziecka wraz z rodzicami. Oferta skierowana jest do wszystkich Klientów Extreme Planet i Wioski Surfera oraz całej społeczności korzystającej z aktywności w plenerze. Imprezy będą miały charakter promocyjny, koleżeński, rodzinny, regionalny - nie masowy. Skupiamy się na dobrych relacjach i wspólnej zabawie w gronie rodzinnym i gronie przyjaciół.

TERMINARZ:

 1. 4 maj 2019 / Polski CARAVANING - Promocja NIEWIADÓW, CAMPINGAZ, COLEMAN /
 2. 18 maj 2019 / Wioska RYBACKA - Przysmaki regionu, degustacja /
 3. 1 czerwiec 2019 / Dzień DZIECKA - Piknik /

PLAN I CHARAKTER IMPREZY

1. Polski CARAVANING - weekend majowy to pierwszy z możliwych, wiosennych weekendów kiedy możemy ruszyć się z domu i obcować z naturą. To również długo wyczekiwany moment na pierwsze spotkanie przy grillu, ogniskach, na rybach, na deskach i żaglach. Jednym słowem - bardzo wyczekany weekend wiosenny, integracyjny. 
My dla Was postanowiliśmy troszkę urozmaicić to wydarzenie i wzniecić ogień przy wspólnym ognisku podczas "polskiego CARAVANINGU". Imprezy, która pokaże Wam, że nie sposób jest wykupić super wakacje z LAST MINUTE w Grecji, Hiszpanii czy na Chorwacji (choć one również są urokliwe) i wygrzewać się przy basenie, ale formę aktywnej integracji blisko domu i większej grupie znajomych. Nie musicie mieć nawet swojej przyczepy czy campera za 1.000.000 zł, żeby odpoczywać wygodnie na łonie natury. 
Takie weekendy możecie spędzać na Wiose Surfera z dostępem do wszystkich mediów i w bezposredniej bliskości z naturą, wodą, sportami wodnymi.

Poza tym będziecie mieli świetną okazję, żeby zobaczyć jak wygląda nowa przyczepa kepmingowa, pierwszej i w ciągłej produkcji firmy NIEWIADÓW Polska oraz cały asortyment świetnych produktów kepingowych z renomowanej firmy CAMPINGAZ.
Wieczorem dnia 4 maja 2019 (sobota) - jako Organizator imprezy zapraszamy na mały poczęstunek przy profesjonalnym grillu (nie pozostawiającym zasmolenia na produktach), gdzie będziecie mogli zakosztować specjałów mięsnych , warzywnych jak i rybnych. A, że rybka lubi pływać to i będzie również mała degustacja płynna.

Informacje i rezerwację miejsc: lukasz@extremeplanet.pl, +48 501-450-424 

W programie:

 • prezentacja sprzętu firmy CAMPINGAZ (grille gazowe)
 • prezentacja sprzętu firmy COLEMAN (namioty i akcesoria)
 • prezentacja przyczepy kempingowej NIEWIADÓW Polska
 • wspólne ognisko i biesiada*
 • wspólne grillowanie*

(*) - opcja dla mieszkańców, lokatorów kempingu Wioska Surfera - koszt kateringu: 80 zł (bufet staropolski, grillowane wyroby mięsne, pieczywo, bufet sałatkowy, świeże warzywa, wino, herbata), dzieci do 10 lat - 50%

Weekend majowy zaczyna się 1.05.2019 (środa) a kończy 5.05.2019. Gości, którzy planują pobyt przez cały weekend  na Wiosce Surfera prosimy o kontakt i rezerwację pod
nr: +48 501-450-424

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2. Wioska RYBACKA - /Przysmaki regionu, degustacja/

Wioska Surfera to nie tylko windsurfing, katamarany i kitesurfing, ale to również miejsce, gdzie wielu regionalnych mikro przedsiębiorców, rolników i pasjonatów tworzy piękne połączenie natury ze zdrową żywnością i ciężką pracą, której często nie potrafimy docenić. Weekend pt.: Wioska Rybacka - Przysmaki regionu to połączenie aktywnego weekendu z dobrą kolacją i miło spędzonym czasie. Pomyślcie sami ... - dzieci Wasze bawią się na łonie natury pod opieką świetnych fachowców, korzystając z oferty Wioski Surfera a wy możecie odpoczywać z przyjaciółmi lub również włączyć się w aktywność.

KOLACJA REGIONALNA
Przysmaki jakie dla Was przygotowaliśmy z oklicy to m.in.:

 • wędzone ryby
 • rybka z grilla (pieczona, duszona)
 • pieczone warzywa
 • sery wędzone
 • wędliny
 • truskawki i koktajle
 • prawdziwy chlebek na zakwasie (bez ulepszaczy)
 • ...

I wiele smacznych pyszności z wiejeskiej gospodary!!! Niby tak blisko Waszego domu a o niczym nie słyszeliscie ;).
Dla aktywnych natomiast również mamy dobre propozycję na wodzie i na lądzie. Wybór należy do Was a z każdej propozycji wypływają same korzyści zdrowotne. 
Na lądzie proponujemy długi spacer (marsz) Nordic Walking wokół jeziora, szlakiem szutrowym. Dla wodniaków proponujemy zajęcia na deskach SUP, windsurfingu, katamaranach czy wycieczka na łodziach kanu. Myślę, że turniej wieczorową porą w siatkówkę plażową też zagości na naszej plaży.

Koszt degustacji na osobę: 80 zł (w tym wieczorek integracyjny)
Zajęcia aktywności

Info i zapisy: Łukasz Polasik 501-450-424, lukasz@extremeplanet.pl lub przez facebook(click).
Jesteś zainteresowany noclegami na cały weekend lub tylko na jedną noc -- zadzwoń proszę pod nr: 501-450-424.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3. DZIEŃ DZIECKA /Piknik rodzinny/ 1.06.2019

Dobry START dla wszystkich przed wakacjami, na które czekamy zniecierpliwieni. Do tego najlepsza okazja, żeby spotkać się po długiej przerwie, licząc czas od ferii zimowych, na których bawiliśmy się wspólnie w słonecznej Italii.
Moc wrażeń i emocji przewidzianych dla dzieci i młodzieży oraz świetny czas, świetny weekend dla rodziców, którzy mogą odpocząć i naładować akumulatory pozytywnymi endorfinami. Nasi INSTRUKTORZY i ANIMATORZY przygotowali jak zwykle wiele ciekawych zajęć i atrakcji na świeżym powietrzu. U Nas na Wiosce Surfera zawsze dużo się dzieje więc i w tym roku zadbamy o to, żeby było: głośno, kolorowo, wybuchowo, ślizgawkowo, zawodowo no i oczywiście smacznie w przerwie na posiłek i deserek. 
Przy tej  okazji podzielimy się wirtualnymi wspomnieniami z ferii zimowych 2019 oraz wspomnieniami z ubiegłorocznych wakacji na Wiosce Surfera. Wieczorowe integracje przy ognisku i grillu również czekają na wszystkich, którzy zostaną z nami na noc w Wiosce Surfera, ponieważ z tej okazji a świętujemy całą wiosnę Naszą 10-ta rocznicę Wioski Surfera czekać na wszystkich będzie przemiły poczęstunek przy świecach, pochodniach i muzyce na żywo. Czy nie brzmi ciekawie??? 😉

PROGRAM ANIMACYJNY (w godz: 11:00 - 17:00)

 • bitwa kolorów
 • slide and jelly (wyścig na klacie)
 • gry i zabawy
 • Stand Up Paddling
 • kanoo adventure
 • przeciąganie liny
 • kolejka tyrolska
 • prace bosmański
 • poczęstunek (grill, lody)

PROGRAM WIECZOROWY ( w godz: 20:00 - 24:00)

 • kolacja regionalna przy pochodniach
 • sztuczne ognie
 • muzyka na żywo (saksofon, ...)
 • wirtualne wspomnienia Extreme Planet
 • ognisko
 • ...

KOSZT UCZESTNICTWA FESTYNU RODZINNEGO (bez noclegu)

 • dziecko - 70 zł ( jeżeli zostaje na kolacji + 15 zł)

Poczęstunek dla rodziców:

 • dorosły (bez kolacji) - 30 zł (katering: kiełbaska, pieczywo, bufet sałatkowy, kawa, herbata, ciasto)
 • dorosły (z kolacją) - 100 zł (katering: filet drobiowy, rybka z grilla, kaszanka, szaszłyk, bufet sałatkowy, pieczywo, wino, woda)

Info i rezerwacje miejsc: monika@extremeplanet.pl lub biuro 698-004-316 (sms)

NOCLEGI: rezerwację noclegów w domkach lub na polu kempingowym pod telefonem 501-450-424 Łukasz.